7/24 En Yakın Tamirhane

7/24 En Yakın Tamirhane - İstanbul

Motor Beyin Arızası ve Periyodik Bakımda En Yakın Tamirhane

En yakın tamirhane olarak İstanbul’un her noktasına profesyonel hizmet veriyoruz. Güçlü altyapımız, donanımımız ve profesyonel kadromuzla uzun zamandır sektörün liderleri arasında yer alıyoruz. Araçlarınızın motor ünitesinde bulunan ve çipler yardımıyla aracınızın çalışma prensiplerini gösteren, verimli çalışmasını sağlayan beynin tamirini yapıyoruz. Motor beyin arızasını tespit edip onarımını veya parça değişimini yapıyoruz.

Araçlarınızın daha verimli çalışmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamak içinse en yakın tamirhane olarak periyodik bakımlarını yapıyor, bütün kontrollerini, değişimlerini, filtre yenilemelerini, yağ değişimlerini gerçekleştiriyoruz.

Şanzıman Tamiri ve Yol Yardım İhtiyaçlarında En Yakın Tamirhane

En yakın tamirhane olarak araçlarınızda karşılaşabileceğiniz bütün problemlerde çözüm ortağınız oluyoruz. Bu kapsamda şanzıman tamiri işlerini başarıyla yerine getiriyoruz. Motordan aldığı gücü istenilen tork değeriyle şafta ileterek hareket sağlayan şanzıman sistemleri, manuel ve otomatik araçlara göre değişir. Ülkemizde yoğun olarak manuel vitesli araçlar bulunsa da otomatik vites araçlar da her geçen gün artmaktadır. Fakat otomatik vitesli araçlardaki şanzıman arızalarının çok daha özenle yapılması, usta seçiminde daha dikkatli olunması gerekir. Otomatik vites tamiri konusunda park otomotiv olarak öncelikle arızanın nedenini ve kaynağını tespit ediyoruz. Tork vektörü, yağ pompası, vites kavrama grupları, şanzıman muhafazası, güneş dişli grupları, hidrolik valf gövdesi en sık karşılaşılan arıza kaynaklarını başarıyla tespit ediyoruz.

Manuel vitesli araçlarda ise en yakın tamirhane olarak vites dişlileri, grup dişlisi, giriş mili, senkromençler, vites çatalı, şanzıman keçeleri gibi en yaygın arıza parçalarındaki veya diğer bütün nedenleri başarıyla tespit ediyoruz. Otomatik şanzımanlı araçlarınız ve manuel şanzımanlı araçlarınız için orijinal ve garantili yedek parçalar kullanarak şanzıman arızalarını ortadan kaldırıyor, araçlarınızı güvenle kullanımınıza sunuyoruz.

Kaporta tamiri alanında park otomotiv olarak boyalı veya boyasız hasarlara özel aparatlarımızla müdahale ediyoruz. Araçlarınızın kaportasında meydana gelen ezilme, çizilme, göçük gibi problemleri ölçüleri ve dereceleri dâhilinde işleme tabi tutuyoruz. Ekonomik ve kalıcı çözümler üreterek araçlarınızın orijinal görünümüne kavuşmasını sağlıyoruz. Kıvrım yerleri, ulaşılması güç yerler gibi detayları hassasiyetle takip ediyor, araçlarınızın orijinaline tam uygun hale getirilmesini sağlıyoruz.

En Yakın tamirhane olarak sadece firmamız sınırları içinde değil, başka noktalarda da hizmet veriyoruz. Araçlarınızla yolda kaldığınızda, araçlarınızı çalıştıramadığınızda, her hangi bir nedenle yola devam etmenizin sakıncalı olduğu hallerde ve diğer bütün tamirci desteğine ihtiyaç duyduğunuz anlarda 7 gün, 24 saat kesintisiz yol yardım hizmeti veriyoruz. Park Otomotiv olarak bir telefon mesafesinde bulunuyor, tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçerek lokasyonunuza ulaşıyoruz. Araçlarına gerekirse yerinde tamir ediyor gerekirse tamirhanemize çekerek onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

7/24 En Yakın Tamirhane Desteği

Park Otomotiv olarak geniş hizmet yelpazemizle sektörde fark yaratıyoruz. Gelişmiş altyapımız ve profesyonel kadromuzla araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz her zaman problemlerinizi başarılı şekilde tespit edip çözüme kavuşturacaklardır. Zamanınızın kıymetli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden en yakın tamirhane olmakla kalmıyor aynı zamanda en hızlı tamirhane hizmeti de sunuyoruz. Araçlarınızın bakım, onarım ve tamirlerini en kısa sürede yapıyor, en güvenli şekilde teslim ediyoruz.

Firma olarak çağımız hizmet anlayışının en önemli saç ayakları olan farklılık, dürüstlük ve hızlılık ilkelerinden taviz vermiyor, araçlarınızın ihtiyaçlarına en kaliteli çözümleri üretiyoruz. Her zaman birinci sınıf malzemeler, orijinal ürünler kullanıyor, uygulamalarımızın bütün detayları hakkında sizi bilgilendiriyoruz. 7/24 yerine getirdiğimiz acil destek hizmetlerimiz dâhil bütün işlerin arkasında duruyor, garantili olarak işlerimizi yerine getiriyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonHEMEN ARA