Hakkımızda

Park Otomotiv
Size En Yakın Tamirhaneyiz

En Yakın Tamirhane

En Yakın Tamirhane olarak 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Size ve araçlarınıza önem veriyor, araç bakım, tamir, onarım ve yol yardım gereksinimlerini kusursuz şekilde yerine getirmeye çaba sarf ediyoruz. Temel ilkelerimiz uzman çözümler, dürüst tavsiyeler ve müşteri odaklı bir yaklaşım sergileyerek hızlı ve güvenli çözümler üretmektir. Eğer araçlarınızı güvenilir ellere teslim etmek isterseniz firmamızı tercih edebilir, gönül rahatlığıyla en yüksek performansına kavuşturulacağından emin olabilirsiniz.

Aslan Otomotiv olarak en yakın tamirhane olarak her daim bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Her biri alanında uzman, deneyimli, tecrübeli ve gelişime açık bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimizin her biri işini özveriyle yapmakta, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek en son ekipmanları, araç modellerini ve sistemlerini yakından takip etmekte, kendilerini her zaman geliştirerek sizlerin hep en modern çözümlerle kavuşmanızı sağlamaktadırlar. Teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği firmamızda en son yenilikler dahi kısa sürede hayata geçirilmektedir.

Firmamızda her zaman müşterilerimizi düşünüyor, sizlerin ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize öncelik veriyoruz. Araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun ileri teknoloji cihazlarımız ve ekipmanlarımızla arızalarını tespit ediyor, en doğru ve en hızlı çözümleri sunarak problemlerin üstesinden geliyoruz. Kaliteden asla taviz vermeyerek her zaman yaptığımız işin arkasında duruyor, garantili çözümler üreterek araçlarınızla dilediğiniz gibi yolunuza devam edebilmenizi sağlıyoruz.

Gelişmiş Altyapı ve Yenilikçi Çözümler

Aslan Otomotiv olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek altyapımızı sürekli güncel tutuyoruz. En yeni makineler ve aksesuarlarla arıza tespiti, onarımı ve araç bakımı yapıyoruz. Araçlarınızın daha konforlu olması, daha uzun ömürlü olması, daha az yakıt tüketerek bütçenizi yormaması ve gerek sizin gerek sevdiklerinizin gerekse diğer sürücülerin hayatını riske atmamanız için periyodik araç bakımı gereksinimlerini başarıyla gerçekleştiriyoruz. Mevsim geçişleri öncesi bakım, yıllık bakım, kilometre bakımı, muayene öncesi bakım hizmetleri gibi araçlarınızın ihtiyaç duyduğu periyodik bakımları kusursuzca yerine getiriyoruz. Yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi, motor yağı değişimi gibi bakımlar yanında bütün motor, fren, far ayarları, ön takım kontrolleri, triger kayışlarının kontrolü, balata kontrolü, direksiyon kontrolü, rot ayarı gibi aracınızın bütün kontrollerini yapıyor, oluşabilecek riskleri ortadan kaldırıyoruz.

Araçlarınızın motor bölümünde bulunan ve beyin adı verilen kontrol ünitelerinde ortaya çıkan arızalar için beyin tamiri yapıyor, bilgisayar programlarımız üzerinden araçlarınızın beynindeki arızaların tespitini ve tamirini yapıyoruz. Sinyal testlerine tabi tutuyor, verilen uyarıları tamirden sonra ortadan kaldırıyoruz. Beyin resetleme ve diğer işlemlerle aracınızın eski performansına kavuşmasını sağlıyoruz.

Aslan Otomotiv olarak şanzıman tamiri ihtiyaçlarında da köklü çözümler üretiyoruz. Gerek manuel vitesli gerekse otomatik vitesli araçlarınızın şanzımanlarında ortaya çıkan arızaların nedenini tespit ediyor, gerekli parça değişimlerini ve tamirlerini yaparak güvenle seyahat edebilmenizin şartlarını oluşturuyoruz. Tamamı garantili ve orijinal ürünlerle aracınızın ve sizin güvenliğinizi üst düzeye çıkarıyoruz. Özel ekipmanlar ve ayrı bir profesyonellik gerektiren otomatik vites tamiri alanında dahi bölgenin en iyi hizmetini veriyor, kusursuz sonuçlar üretiyoruz.

Kaporta Tamiri ve Yol Yardım Desteği

Aslan Otomotiv olarak sadece araçlarınızın performansı üzerine hizmet vermiyoruz. Ayrıca kaporta tamiri de yapıyor, araçlarınızın kaportasında meydana gelen bütün göçük, çizik, eziklere de çözümler üretiyoruz. Araçlarınızı orijinal haline kavuşturuyor, kaportalarındaki problemin genişliğine ve derinliğine göre boyasız göçük düzeltme, mini onarım gibi bütün hizmetleri yerine getiriyoruz.

En yakın tamirhane olarak yıllardır sadece firmamız sınırları içinde değil yollarda da hizmet veriyoruz. Her nerede olursanız olun 7/24 acil yol yardım hizmetlerimiz ile yolunuza devam edebilir ya da aracınızın servisimizde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Bütün bu ayrıcalıklara en uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA